Pieaugušajiem

 

Šī valodu skola ir neatkarīga izglītības organizācija, kura ir piedāvājusi veiksmīgus valodu kursus visā pasaulē jau vairāk nekā 25 gadus. Plašā pieredze un lielais valodu kursu klāsts sasaistīts kopā ar uz studentiem vērstu etosu palīdz mums izcelties pārējo ārzemju mācību programmu vidū. Šī skola tic, ka kultūras un valodu izglītība iet roku rokā!

Visi valodu kursi (vai tās būtu intensīvas individuālas nodarbības vai sagatavošanās kursi eksāmenam) ir veidoti, lai apvienotu kultūras brīvdienas ar valodas mācīšanos. Galvenā doma ir likt lietā jūsu valodas kursu, lai uzlabotu jūsu brīvdienas, un izmantot jūsu brīvdienas lai uzlabotu jūsu valodas kursu. Piemēram, jūs varētu lietot jūsu jaunās franču valodas zināšanas, lai no ēdienkartes pasūtītu varžu kājiņas Francijā, tad nākamajā dienā atgriezties mācību klasē un pastāstīt par savu pieredzi skolotājam un klasesbiedriem franciski protams! Šādā veidā jūs nepārtraukti nostiprināt savas valodu prasmes.

Viņi piedāvā valodu kursus pieaugušajiem 7 valodās: angļu, franču, vācu, itāļu, ķīniešu, arābu, spāņu.

Nav nozīmes vai jūs esat kultūras mīļotājs, pludmales mīļotājs, naktsdzīves mīļotājs, dabas entuziasts vai sporta fans, katrs atradīs ko sev piemērotu starp daudzajām skolu atrašanās vietām. Katra no septiņām augstāk minētajām valodām tiek mācītas dažādos galamērķos sākot no Monreālas līdz Romai; no Pekinas līdz Barselonai; no Frankfurtes līdz Maiami. Galamērķis, kuru jūs izvēlēsieties būs svarīgs lai bagātinātu jūsu kultūras pieredzi, kas ir daļa no šiem kursiem.

Nodarbības ir vērstas uz studentiem atvērtā, brīvā un draudzīgā vidē. Aizrautīgie un radošie pasniedzēji lepojas ar unikālu nodarbību uzbūvi, lai apmierinātu individuālo studentu vajadzības. Dažādās valodu nodarbības ietver spēles, debates un diskusijas kā arī gramatikas, lasīšanas un rakstīšanas uzdevumus.

Pieaugušo mācību programmas nodarbības nebeidzas uzreiz, kad jūs izejat no klases. Mācīšanās turpinās visu dienu kamēr jūs klejojat pa svešas pilsētas ielām, pasūtāt ēdienu vietējā restorānā, pērkat suvenīrus un pļāpājat ar vietējiem iedzīvotājiem. Jūs arī varat atkārtot dienā apgūto kopā ar saviem kursabiedriem vai viesģimeni, kas jūs uzņēmusi.