Jauniešiem (14-21)

Aizveriet acis un iedomājieties savu sapņu valodu kursu ārzemēs. Ko jūs redzat? Jaunus cilvēkus no visas pasaules mācoties ar prieku bez jebkāda spiediena un stresa? Jaunu un aizraujošu galamērķi kuru izpētīt pēc nodarbības turpat pāri slieksnim? Draudzīgus un izpalīdzīgus pasniedzējus un darbiniekus, kuri organizē izklaides tieši jums?

Tas viss un vēl vairāk ir atrodams valodu skolas programmā jauniešiem! Jūs satiksiet draudzīgus jauniešus no visas pasaules, izpētīsiet apkārtni kopā ar viņiem, izbaudīsiet sauli, pludmali, jūru, kalnus, pilsētas atrakcijas, pasaules slavenas vietas vai jebko citu kas ir iekļauts jūsu izvēlētā galamērķa piedāvājumā, tajā pašā laikā mācoties jūsu izvēlēto valodu jautrā un motivējošā vidē.

Valodas mācīšanās brīvdienu laikā ir ideāls papildinājums jauniešu izglītībai. Jums būs iespēja iemācīties angļu, franču, spāņu, vācu, itāļu vai ķīniešu valodu vieglāk un ātrāk kamēr esat prom no skolas un ikdienas stresa ko izraisa mācības. Jūs būsiet daļa no motivētu jauniešu grupas un vienlaikus izbaudīsiet brīvdienas ārzemēs! Ko gan vairāk jūs varētu vēlēties?

Iepazīstieties ar mūsu valodu kursiem jauniešiem: angļu, franču, vācu, itāļu, ķīniešu, spāņu.

Tagad jums tikai jāizvēlas galamērķis, lai apgūtu valodu:

  • Angļu – mācieties angļu valodu Lielbritānijā, Amerikas Savienotajās valstīs, Maltā vai Kanādā
  • Spāņu – mācieties spāņu valodu Spānijā un Meksikā
  • Franču – mācieties franču valodu Francijā un Kanādā
  • Itāļu – mācieties itāļu valodu Romā un Florencē
  • Vācu skolas jauniešiem – mācieties vācu valodu Frankfurtē un Oberveselā
  • Ķīniešu skolas jauniešiem – mācieties ķīniešu valodu Pekinā

Studentiem vecumā no 18-21 būs iespēja izbaudīt simtprocentīgu atbalstu no mūsu skolas, tajā pašā laikā saglabājot neatkarību. Studentiem nav obligāti jāiesaistās skolas brīvā laika programmā, bet viņi drīkst piedalīties programmās kuras viņus interesē.

Studentiem jaunākiem par 17 gadiem ir jāiesaistās skolas brīvā laika aktivitātēs un jāievēro komandantstunda kā noteikusi skola.

Jauniešiem ir vairākas apmešanās vietas iespējas no kā izvēlēties: studentu dzīvokļi, skolu kopmītnes vai viesģimenes.