Pateicamies, ka izvēlējāties izmantot Izglītības un valodu centru “MIRTE”. Mēs veltām lielu uzmanību jūsu privātuma aizsardzībai, un šī privātuma politika ir izstrādāta, lai jums sniegtu skaidru informāciju par to, kā mēs apkopjam, izmantojam, nododam un aizsargājam jūsu personisko informāciju.

Kāda informācija tiek apkopota?

Izglītības un valodu centrs “MIRTE” var apkopot un apstrādāt šādu informāciju:

  1. Personas dati: Tas ietver jūsu vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, kontaktinformāciju, kā arī jebkādu citu informāciju, ko jūs mums sniedzat, reģistrējoties vai sazinoties ar mums.
  2. Mācību informācija: Mēs varam apkopot informāciju par jūsu mācību vajadzībām, progresu un citiem saistītajiem aspektiem, lai nodrošinātu vislabāko mācību pieredzi.
  3. Tehniskā informācija: Mēs varam apkopot informāciju par jūsu ierīcēm un citas tehniskas detaļas, kas palīdz uzlabot mūsu pakalpojumu kvalitāti.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju?

Izglītības un valodu centrs “MIRTE” izmanto jūsu informāciju, lai:

  1. Nodrošinātu mācību pakalpojumus: Lai pielāgotu mūsu mācību piedāvājumu un nodrošinātu vislabāko pieredzi mūsu studentiem.
  2. Sazinātos ar jums: Lai sniegtu jums svarīgu informāciju par kursiem, paziņojumus vai atbildētu uz jūsu jautājumiem.
  3. Uzlabotu mūsu pakalpojumus: Mēs izmantojam informāciju, lai saprastu mūsu studentu vajadzības un uzlabotu mūsu mācību procesu.

Kā mēs nododam jūsu informāciju?

Izglītības un valodu centrs “MIRTE” var nodot jūsu informāciju tikai tādām trešajām personām vai iestādēm, kas ir saistītas ar mūsu mācību procesu vai kuras mums palīdz sniegt pakalpojumus, piemēram, IT pakalpojumu sniedzējiem vai mācību materiālu piegādātājiem.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi, labot, dzēst vai ierobežot jūsu personisko informāciju, kā arī atteikties no šīs informācijas apstrādes. Lai izmantotu šīs tiesības vai saņemtu papildinformāciju par savu privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums.

Atsauce uz ES datu aizsardzības noteikumiem

Šī privātuma politika ir izstrādāta, ievērojot Eiropas Savienības datu aizsardzības regulas prasības. Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus, lūdzu, apmeklējiet šo saiti: https://ec.europa.eu/erasmus-esc-personal-data.

Šī privātuma politika tiks pārskatīta un atjaunināta pēc nepieciešamības.