Spāņu valoda

Barselona (Spānija)

Barselona (spāņu: Barcelona) ir pilsēta Spānijas ziemeļaustrumos Vidusjūras krastā. Cenas  spāņu valodas mācībām un dzīvošanai Barselonā.

Havana (Kuba)

Havana (spāņu: La Habana, izrunā: [la aˈβana]) ir Kubas galvaspilsēta, nozīmīgākā ostas pilsēta un komerciālais centrs.  Havana atrodas Kubas salas ziemeļrietumos pie Floridas šauruma, aptuveni 170 km uz dienvidiem no Amerikas Savienoto Valstu krastiem. Vecā Havanas pilsētas daļa un tās nocietinājumi 1982. gadā tika iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Madride (Spānija)

Madride (spāņu: Madrid) ir Spānijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita. Atrodas valsts vidienē. Spānijas ekonomikas un kultūras centrs. Madridē senās pilsētas būves mijas ar moderno arhitektūru. Madridē ir viens no Eiropas populārākajiem mākslas muzejiem - Prado, kā arī Museo Thyssen-Bornemisza, slavenā strūklaka La fuente de Cibeles, Catedral de la Almudena, šeit ir daudz…

Malaga (Spānija)

Malaga (spāņu: Málaga) ir ostas pilsēta Spānijas dienvidos Vidusjūras krastā, Costa del Sol piekrastē. Pilsētas galvenie ienākumu avoti ir tūrisms un lauksaimniecība.

Playa del Carmen (Meksika)

Playa del Carmen ir Karību jūras piekrastes pilsēta, kas apbur apmeklētājus ar tās paradīzes baltajām, pulverveida pludmalēm, palmām un silto,viesmīlīgo Latīņamerikas atmosfēru.