Biznesa valodas kursi pieaugušajiem

Šī valodu skola ir neatkarīga valodu kursu organizētāja ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi. Šī pieredze, plašā izvēle un vēlme piemēroties ir priekšrocības , kuras šo skolu atšķir no citām.

Mūsdienās ir nepieciešamas labas vai izcilas svešvalodu zināšanas, lai gūtu profesionālas sekmes. Ideāls veids kā sasniegt šādu zināšanu līmeni ir apmeklēt biznesa valodas kursu valstī, kurā šajā valodā runā ikdienā. Tas ir tādēļ, ka mēs ticam, ka panākt ātru progresu un saglabāt zināšanas ilgtermiņā ir iespējams ja mācību process turpinās arī ārpus nodarbībām.

Biznesa valodu kursi: biznesa angļu valoda, biznesa franču valoda, biznesa vācu valoda, biznesa itāļu valoda, biznesa ķīniešu valoda, biznesa spāņu valoda.

No pirmajiem soļiem vienkāršā sarunā līdz daiļrunībai nopietnās sarunās – skola var jums palīdzēt apmierināt valodas prasības starptautiskajā biznesa pasaulē. Vienkārši izvēlēties valodu, kuru jūs vēlētos mācīties vai atsvaidzināt zināšanas kādā no piedāvātajiem biznesa valodu kursiem.

Vēlamā valodas līmeņa noteikšana:

Vai tā ir vienkārša tērzēšana vai aktīva dalība sarunā vai pārliecinošas valodas prasmes – jūs pats nosakāt savu personīgo mērķi. Mēs noteiksim jums piemērotu apmācību ņemot vērā jūsu izvēlēto mērķi; mēs būsim priecīgi jūs konsultēt par piemērotu valodas kursu.

Pašreizējā valodas līmeņa noteikšana:

Jūs varat ātri novērtēt savas esošās valodas zināšanas izmantojot mūsu tiešsaistes testu! Tādējādi mēs varam garantēt, ka jūs atradīsiet kursu piemērotu tieši jums, lai gūtu sekmes.  Valodas kurss profesionāļiem ir patiesi vērtīga pieredze.

Mēs piedāvājam vairākus biznesa valodas veidus

Lai jūs varētu uzlabot savas biznesa valodas prasmes, skola piedāvā individuālas nodarbības – visiedarbīgākais valodas mācīšanās veids – ar koncentrēšanos uz biznesa valodu. Šāda veida nodarbība liek pasniedzējam pilnībā koncentrēties uz jūsu individuālajiem mērķiem un prasībām un pielāgot nodarbības saturu tēmām, kuras ir jūsu prioritātes.

Biznesa valodas nodarbību laikā jūs varat praktizēt profesionālu saraksti, pārrunas vai pieklājīgu tērzēšanu ar starptautiskiem biznesa partneriem. Pēc pieprasījuma jūs varat arī izmantot individuālās nodarbības, lai sagatavotos prezentācijām vai intervijām svešvalodā. Ir arī iespēja papildināt vārdu krājumu no profesionālām nozarēm, piemēram, medicīnā, ekonomikā vai tieslietās.

Papildus elastīgajam saturam individuālo nodarbību organizēšana ir pielāgojama. Jūs varat pielāgot nodarbību laikus un skaitu dienā, lai saskaņotu ar jūsu plāniem un saistībām. Rezultātā jūs varat arī savienot individuālās biznesa valodas nodarbības ar citiem kursiem.

Lūdzu ņemiet vērā, ka skola piedāvā grupu biznesa angļu valodas kursus Braitonā, Toronto un Maltā.

Biznesa valodas kursu atrašanās vietas

Katrs atradīs kaut ko sev: pludmali, kultūru, naktsdzīvi, dabu vai sportu. Jūs atklāsiet, ka jūs varat turpināt mācīties pēc jūsu nodarbības beigām ja jūs visu dienu esat ar un ap izvēlēto valodu. Jūs vieglāk sāksiet komunicēt citā valodā ar cilvēkiem no visas pasaules.

  • Biznesa angļu valodas kursi Anglijā: Braitona, Londona
  • Biznesa angļu valodas kursi Kanādā: Toronto
  • Biznesa angļu valodas kursi Maltā: St. Julian’s
  • Biznesa spāņu valodas kursi Spānijā: Barselona, Madride, Malaga
  • Biznesa franču valodas kursi Francijā: Parīze, Nica
  • Biznesa itāļu valodas kursi Itālijā: Florence
  • Biznesa vācu valodas kursi Vācijā: Diseldorfa, Frankfurte
  • Biznesa ķīniešu valodas kursi Ķīnā: Pekina

Apmešanās vietas

Jūs varat izvēlēties sev vēlamo apmešanās vietu, lai jūs justos ērti pirms un pēc nodarbībām. Jūs varat uzzināt kuras apmešanās vietas ir pieejamas jūsu izvēlētajā galamērķī apmeklējot attiecīgā kursa mājas lapu.

Individuālais piedāvājums

Pastāstiet mums kurā nozarē jūs vēlaties specializēties un mēs saplānosim un piemērosim kursa ilgumu un saturu, lai tas sakristu ar jūsu idejām un mērķiem!