Angļu valoda

Braitona (Lielbritānija)

Braitona (angļu: Brighton) ir pilsēta Anglijas dienvidos Lamanša krastā. No XVIII gadsimta beigām līdz mūsdienām Braitona tiek uzskatīta par Anglijas prestižāko kūrortu. Politikā pazīstama kā Anglijas galveno politisko partiju ikgadējo konferenču vieta, bet mūzikā - kā grupas The Kooks dzimtene.

Londona (Lielbritānija)

Londona (angļu: London) ir Apvienotās Karalistes galvaspilsēta pie Temzas upes Anglijas dienvidaustrumos. Jau vairākus gadsimtus Londona ir viens no svarīgākajiem pasaules tirdzniecības, finanšu, politikas,kultūras un tūrisma centriem. Londona tiek uzskatīta par pasaules kultūras galvaspilsētu. Tā ir pasaulē visvairāk tūristu apmeklētā pilsēta pasaulē, un ar pasaulē lielāko lidostu sistēmu.  

St. Julian's (Malta)

St. Julian's ir pilsēta Maltā, kura atrodas uz ziemeļiem gar krastu no valsts galvaspilsētas Valletas. Tā ir pazīstama ar uz tūrismu orientētiem uzņēmumiem, piemēram, viesnīcām, restorāniem un naktsklubiem, kuri ir centrēti galvenokārt apgabalā, kas pazīstams kā Paceville.

Toronto (Kanāda)

Toronto (angļu: Toronto) ir pilsēta Kanādas dienvidrietumos pie Ontārio ezera un ir Ontārio provinces galvaspilsēta. Toronto ir piektā lielākā pilsētas Ziemeļamerikā aiz Mehiko, Ņujorkas, Losandželosas un Čikāgas. Toronto ir viena no multikulturālākajām un multietniskākajām pilsēta pasaulē (pilsētā ir arī ievērojama latviešu kopiena). Tā ir Kanādas finanšu centrs un ekonomikas dzinējspēks, kā arī valsts kultūras, mākslas…