Mācības pie
klienta
Mums ir vairāk nekā 27 gadu pieredze valodu pasniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem. Mēs esam izstrādājuši un realizējuši dažādus valodu apmācību risinājumus, kas atbilst klientu organizāciju un izglītojamo unikālajām vajadzībām.
Pastāstiet mums par savām vēlmēm un iespējām un mēs sagatavosim Jums piedāvājumu.
Visi valodu
līmeņi
Strādājam ar klientiem, kuriem ir vai nav svešvalodu priekšzināšanas. Mēs piedāvājam apgūt svešvalodas A1, A2, B1, B2, C1 un C2 apmācību līmeņos.
Dažādas intensitātes
kursi
Mūsu mācību centrā Jūs varat apgūt valodas dažādas intensitātes kursos. Var izvēlēties mācīties intensīvi katru darba dienu vai lēnākā tempā vakaros. Ja vēlaties mācīties individuāli klātienē vai tiešsasitē, tad mācību tempu nosakiet Jūs.
Kursi korporatīvajiem
klientiem
Mums ir vairāk nekā 27 gadu pieredze valodu pasniegšanā uzņēmumiem, kuriem esam izstrādājuši un realizējuši dažādus valodu apmācību risinājumus, kas atbilstu viņu organizāciju un izglītojamo unikālajām vajadzībām.
Pastāstiet mums par savām vēlmēm un iespējām un mēs sagatavosim Jums piedāvājumu.
Tiešsaistes
kursi
Pateicoties digitālo tehnoloģiju attīstībai tagad varam Jums piedāvāt virtuāli (izmantojot Skype) tikties ar pasniedzēju un apgūt svešvalodu Jums vēlamā laikā un vietā. Tiešsaistes svešvalodu kursi Jums ļaus ietaupīt laiku un naudu, kas tiktu iztērēti ceļā uz un no nodarbībām klātienē. Tīra vide un laiks ir mūsdienu visvērtīgākie resursi.
Lai iegūtu vairāk informāciju, ienāciet www.skyscool.lv

POĻU

Mācību centrs “MIRTE” Jums piedāvā apgūt poļu valodu neatkarīgi no tā, kāds ir Jūsu iepriekšējais valodas zināšanu līmenis. Izglītības un valodu centrs “MIRTE” piedāvā apgūt poļu valodu gan iesācējiem, gan arī labiem valodas zinātājiem. Ar svešvalodu līmeņu skaidrojumu var iepazīties šeit.

Dodiet mums uzdevumu, izsakiet savas vēlmes, iespējas un vajadzības, lai varam sagatavot individuālu piedāvājumu tieši Jums! Ja neesat pārliecināts par savām zināšanām, novērtēsim tās ar testa palīdzību, lai piemeklētu nodarbības atbilstoši Jūsu zināšanu līmenim!


Kādēļ mācīties poļu valodu?

Polijas kultūra un tās vērtības.

Polijas pamatu veido 3 vērtības:

  1. Identitāte – poļi ir ļoti patriotiska tauta, kuru vieno spēcīga kopības izjūta, ko izjūt tās pilsoņi. Neskatoties uz vēsturiskajiem kaimiņvalstu iebrukumiem Polijā, poļi lepojas, ka ir saglabājuši savu kultūras identitāti un augstu vērtē viņu salīdzinoši nesen iegūto valsts autonomiju.
  2. Attiecības – poļu sabiedrība ir vērsta uz ģimenisku un ciešu personisko attiecību veidošanu un uzturēšanu. Valsts viesiem pirms ciešāku attiecību nodibināšanas ir jānopelna savu Polijas paziņu uzticība. Šī iemesla dēļ Polijas kolēģi sākumā izmanto diezgan formālu pieeju darījumiem. Lai pieņemtu galīgo lēmumu, viņiem var būt vajadzīgs vairāk laika, jo galvenā nozīme ir attiecībām un uzticamībai.
  3. Romas katoļticība – vēsturiski reliģijai ir bijusi ļoti nozīmīga loma Polijas sabiedrībā. Tā rezultātā Romas katolicisms ir poļu identitātes pamats. 90% Polijas iedzīvotāju ir Romas katoļi. Tas gan valstij, gan tās iedzīvotājiem sniedz solidaritātes un kopības sajūtu tagadnei un nākotnei.

Nāciet un pievienojieties, apgūstiet poļu valodu ar prieku pie profesionāliem pasniedzējiem, mājīgās telpās pašā Rīgas centrā!

 

Regulārie kursi

  • Ilgums: 4 mēneši (15 nedēļas)
  • Programma paredzēta 60 akadēmiskajām stundām
  • Nodarbības notiek 2 reizes nedēļā
  • Cilvēku skaits grupā: 4-8
  • Vienas nodarbības ilgums 90 min (2*45 min)
  • Cena: 420 EUR

Individuālās nodarbības

Individuāli pielāgosim un realizēsim poļu valodas apmācības, kas atbilst Jūsu vajadzībām, neatkarīgi no tā, kāds ir Jūsu iepriekšējais valodas zināšanu līmenis. Nodarbību intensitāte un laiks – atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Cena: sākot no 50 EUR (t.sk.PVN) par 90 minūšu nodarbību.

Kāpēc tieši MIRTE?

Jo MĒS zinām - kā!

Izglītības un valodu centrs MIRTE ir viens no pieredzes bagātākajiem un lielākajiem valodu mācību centriem Latvijā. Mūsu lepnums ir 29 gadu pieredze un vairāk nekā 60 000 absolventu.

Katrs mūsu pasniedzējs ir savas jomas profesionālis un personība. Tev noteikti patiks mūsu pacietīgie un kompetentie pasniedzēji.

Viņu vadībā Tu daudz ātrāk sasniegsi savu mērķi!

PĒDĒJIE JAUNUMI

SADARBĪBAS PARTNERI