Mācības pie
klienta
Mums ir vairāk nekā 27 gadu pieredze valodu pasniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem. Mēs esam izstrādājuši un realizējuši dažādus valodu apmācību risinājumus, kas atbilst klientu organizāciju un izglītojamo unikālajām vajadzībām.
Pastāstiet mums par savām vēlmēm un iespējām un mēs sagatavosim Jums piedāvājumu.
Visi valodu
līmeņi
Strādājam ar klientiem, kuriem ir vai nav svešvalodu priekšzināšanas. Mēs piedāvājam apgūt svešvalodas A1, A2, B1, B2, C1 un C2 apmācību līmeņos.
Dažādas intensitātes
kursi
Mūsu mācību centrā Jūs varat apgūt valodas dažādas intensitātes kursos. Var izvēlēties mācīties intensīvi katru darba dienu vai lēnākā tempā vakaros. Ja vēlaties mācīties individuāli klātienē vai tiešsasitē, tad mācību tempu nosakiet Jūs.
Kursi korporatīvajiem
klientiem
Mums ir vairāk nekā 27 gadu pieredze valodu pasniegšanā uzņēmumiem, kuriem esam izstrādājuši un realizējuši dažādus valodu apmācību risinājumus, kas atbilstu viņu organizāciju un izglītojamo unikālajām vajadzībām.
Pastāstiet mums par savām vēlmēm un iespējām un mēs sagatavosim Jums piedāvājumu.
Tiešsaistes
kursi
Pateicoties digitālo tehnoloģiju attīstībai tagad varam Jums piedāvāt virtuāli (izmantojot Skype) tikties ar pasniedzēju un apgūt svešvalodu Jums vēlamā laikā un vietā. Tiešsaistes svešvalodu kursi Jums ļaus ietaupīt laiku un naudu, kas tiktu iztērēti ceļā uz un no nodarbībām klātienē. Tīra vide un laiks ir mūsdienu visvērtīgākie resursi.
Lai iegūtu vairāk informāciju, ienāciet www.skyscool.lv

LIETIŠĶĀ angļu valoda

Lietišķā angļu valoda
Laiks Nodarbības Kursu ilgums Pasniedzējs Kurās dienās Pieteikties
18:00-20:15 *** Angļu valoda (Higher Intermediate) *** EXPRESS KURSI 22.04.24 - 05.06.24 TIKS PRECIZĒTS P O T C Pk S

Lietišķā angļu valoda (Business)

Jūs esat apguvis angļu valodu jau diezgan labā līmenī. Sarunas ar ārzemju draugiem risinās raiti, Jūs ikdienā skatāties raidījumus un filmas angļu valodā, ceļojot Jūs runājat angliski tik labi un meistarīgi, ka dažreiz Jūs pat nesaprot valstīs, kur angļu valoda nav pirmā valoda.

Tomēr tagad angļu valoda jāsāk izmantot biznesa vidē? Jūs saprotat, ka tas nav gluži tas pats, kas vienkārša saruna angliski. Jums jāpārzina ne tikai valoda, bet arī biznesa etiķete – kas katrā konkrētā valstī ir pieņemams un kas ne. Jāpiedalās sarunās, jāveido lietišķas attiecības, jārunā par mārketingu, uzņēmējdarbības riskiem, komandas saliedēšanu, klientu servisu, krīzes menedžmentu, uzņēmumu pirkšanu-pārdošanu vai apvienošanu utt.

 

 

Intensīvie kursi

  •  Ilgums: 1,5 mēneši jeb 38 darba dienas
  • Programma paredzēta 150 akadēmiskajām stundām
  •  Nodarbības notiek KATRU darba dienu
  • Vienas nodarbības ilgums – 160 min (4*40 min)
  •  Mācības laika periodā no 8:00 līdz 18:00
  • Cena: 420 EUR

Individuālās nodarbības

  • Individuālā nodarbība paredzēta darbam ar 1 vai 2 klientiem
  • Nodarbības notiek klienta vēlmēm atbilstošā laikā un pēc nepieciešamības, iepriekš vienojoties par nodarbību intensitāti
  • Vienas nodarbības ilgums – 90 min (2*45 min)
  • Cena: 45 EUR par nodarbību

Individuāli pielāgosim un realizēsim lietišķās angļu valodas apmācības, kas atbilst Jūsu vajadzībām. Nodarbību intensitāte, vieta un laiks – atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Kāpēc tieši MIRTE?

Jo MĒS zinām - kā!

Ar vairāk kā 29 gadu pieredzi, strādājot ar privātpersonām un Latvijas un pasaules uzņēmumiem, Izglītības un valodu centrs MIRTE  ir vieta, kur Jums palīdzēs sasniegt mērķus vispārējā un lietišķā valodu apguvē.

PĒDĒJIE JAUNUMI

SADARBĪBAS PARTNERI