Ivars OzolsAngļu valodas pasniedzējs

Iegūta augstākā izglītība Latvijas Universitātē, Moderno valodu fakultātē. Maģistra grāds angļu filoloģijā.

“Angļu valoda ir mana dzīve! Jau 2008.gadā ieguvu humanitāro zinātņu maģistra grādu angļu filoloģijā. Esmu dzīvojis un vairākkārt papildinājis savas zināšanas gan Apvienotajā Karalistē, gan Amerikas Savienotajās Valstīs. Pasniedzu lietišķo un vispārējo angļu valodu grupām un individuāli, sagatavoju klientus TOEFL un IELTS eksāmeniem, kā arī pielāgoju kursa metodiku un materiālus klientu individuālajām vēlmēm un vajadzībām.

Patīk vērot kā attīstās un aug manu studentu zināšanas un prasmes, iedrošināt viņus ticēt sev un savām spējām, atvērt jaunas iespēju durvis, par kuru eksistenci viņi līdz šim pat nenojauta. Strādāju ar pārliecību, ka valoda ir ne tikai komunikācijas veids starp cilvēkiem, bet arī viņu redzesloka paplašināšana un citu kultūru iepazīšanas instruments. Ceļojot, strādājot, dzīvojot un spējot komunicēt ar cilvēkiem ārpus savas valsts robežām, mēs saskaramies, augam un kļūstam viens vesels ar daudzveidīgo un atšķirīgo.

Tikai valodas prasmes ir instruments, lai spētu iekļauties un sajust citas kultūras un cilvēkus.

Valoda ir vienojošais elements sapratnē, akceptēšanā un empātijas spēju radīšanā. Pasaulē runā vairāk nekā 3000 valodās, un tieši valodas prasmes rada tiltu starp tikpat daudz kultūrām un valstīm.

Nesaprast un noraidīt vai arī saprast un dot izvēles iespēju – tāds ir jautājums?!”

One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way.” – Frank Smith

 

 

ATSAUKSMES

AdvancedBiznesa angļu valoda

Pasniedzējs- ļoti kompetents, inteliģents un izskaidrot spējīgs. Patika nodarbību struktūra, kad regulāri gramatikas uzdevumi mijās ar grupas darbu. Visi mani jautājumi par gramatikas lietošanu, izteicieniem utt. tika atbildēti. Arī atsaucīgas administratores. Paldies!

Paldies, kursi bija noderīgi, pasniedzējs izskaidroja nepieciešamo un nesaprotamo. Ceru, ka varēšu izmantot iegūtās zināšanas turpmākajā darbā.

Paldies par iespēju un kvalitāti. Es patiesi augstu novērtēju šo kursu un Ivara atdevi un sniegumu. Ivara pasniegtās stundas bija ne tikai vērtīgas zināšanu ziņā, bet arī baudāmas, par ko ir īpašs paldies! J

BeginnerAngļu valoda

Pateicos valodu centra „MIRTE” personālam, īpaši pasniedzējam Ivaram Ozolam, par profesionalitāti, iecietību un individuālu pieeju. Cilvēki, kuri šeit strādā, mīl savu darbu un veic to ar lielu atbildību par izglītojamajiem. „MIRTE” visiem ir svarīgs rezultāts. Esmu gandarīta, ka mana izvēle krita par labu valodu centram „MIRTE”. Turpināšu!

Mani ļoti apmierināja angļu valodas kursu kvalitāte- gan mācību līdzeklis (grāmata, CD), gan mājasdarbi, gan darbs mācību stundās. Pasniedzējs Ivars Ozols bija ļoti stingrs, prasīgs un korekts. Labi skaidroja mācību vielu, bija pacietīgs un saprotošs.  Mācību stundas noritēja precīzi paredzētajā laikā. Pasniedzējs bija ļoti stings un reizē saprotošs, līdz ar to, manuprāt, jebkurš vēlētos turpināt mācības šajā iestādē, arī es.

Higher IntermediateBiznesa angļu valoda

Esmu priecīga par šo iespēju, kas man tika dota. „Ielekt” maz zināmā lauciņā, gūt daudz jaunu zināšanu, un, cīnoties līdz galam, uzveikt nezināmo! ĻOTI noderēja šīs zināšanas. Un varētu teikt, ka caur ērkšķiem ir uzvara! J Tagad došos dzīvē to pielietot! Esmu ļoti apmierināta ar zināšanu apjomu, intensitāti. Paldies!

Liels paldies par sniegtajām zināšanām. Palielināju savu vārdu krājumu un labāk sāku izprast gramatikas likumus.

Kurss bija interesants un attaisnoja manas cerības. Uzdevumi daudzveidīgi un līmenim atbilstoši. Iepriecināja arī skolotāja labā humora izjūta un pozitīvā attieksme, kā arī draudzīgā un optimisma pilnā atmosfēra mācību grupā. Kopumā labprāt turpinātu mācīties tālāk un pieredze bija patīkama.

Angļu valodas kurss bija ļoti intensīvs un efektīvs. Patika mācību materiāli, īpaši mācību grāmata. Mutiskās nodarbības palīdz daudz runāt. „Case studies” bija īpaši vērtīgas.  Liels paldies mūsu pasniedzējam Ivaram par izturību un laipnību.

Intensīvas mācības ik dienu, ar ikdienas mājasdarbiem- neatvairāmi piespiež saņemties un riktīgi mācīties. Daudzveidīgi materiāli/tēmas. Runāšanai daudz vērtīgu tematu. Paldies!