Mācības pie
klienta
Mums ir vairāk nekā 27 gadu pieredze valodu pasniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem. Mēs esam izstrādājuši un realizējuši dažādus valodu apmācību risinājumus, kas atbilst klientu organizāciju un izglītojamo unikālajām vajadzībām.
Pastāstiet mums par savām vēlmēm un iespējām un mēs sagatavosim Jums piedāvājumu.
Visi valodu
līmeņi
Strādājam ar klientiem, kuriem ir vai nav svešvalodu priekšzināšanas. Mēs piedāvājam apgūt svešvalodas A1, A2, B1, B2, C1 un C2 apmācību līmeņos.
Dažādas intensitātes
kursi
Mūsu mācību centrā Jūs varat apgūt valodas dažādas intensitātes kursos. Var izvēlēties mācīties intensīvi katru darba dienu vai lēnākā tempā vakaros. Ja vēlaties mācīties individuāli klātienē vai tiešsasitē, tad mācību tempu nosakiet Jūs.
Kursi korporatīvajiem
klientiem
Mums ir vairāk nekā 27 gadu pieredze valodu pasniegšanā uzņēmumiem, kuriem esam izstrādājuši un realizējuši dažādus valodu apmācību risinājumus, kas atbilstu viņu organizāciju un izglītojamo unikālajām vajadzībām.
Pastāstiet mums par savām vēlmēm un iespējām un mēs sagatavosim Jums piedāvājumu.
Tiešsaistes
kursi
Pateicoties digitālo tehnoloģiju attīstībai tagad varam Jums piedāvāt virtuāli (izmantojot Skype) tikties ar pasniedzēju un apgūt svešvalodu Jums vēlamā laikā un vietā. Tiešsaistes svešvalodu kursi Jums ļaus ietaupīt laiku un naudu, kas tiktu iztērēti ceļā uz un no nodarbībām klātienē. Tīra vide un laiks ir mūsdienu visvērtīgākie resursi.
Lai iegūtu vairāk informāciju, ienāciet www.skyscool.lv

VĀCU ~NVA

Vācu valodas kursi ar NVA kuponiem
Laiks Nodarbības Kursu ilgums Pasniedzējs Kurās dienās Pieteikties
15:00-17:50 Vācu valoda (BEZ priekšzināšanām) – INTENSĪVAIS kurss 25.08.20 - 15.10.20 TIKS PRECIZĒTS P O T C Pk S

Vācu valodas kursi sadarbībā ar NVA!

Izglītības un valodu centrs “MIRTE” piedāvā sadarbībā ar Nodarbinātības Valsts Aģentūru /NVA/apgūt vācu valodas kursus ar NVA kuponiem. Apmācām gan iesācējus, gan arī cilvēkus, kuriem ir jau valodas priekšzināšanas. Kursus var apmeklēt arī privātpersonas (šeit var iepazīties ar kursu cenām).

Projekta ietvaros tiek veidotas 2 valodas līmeņu apmācību grupas:Vācu valodas kursi ar NVA kuponiem

 1. Vācu valoda bez priekšzināšanām. 150 akadēmiskās stundas. Līmenis A1.
 2. Vācu valoda ar priekšzināšanām. 100 akadēmiskās stundas. Līmenis A2/B1.

Nāciet pie mums ciemos!

Mēs lielu vērību pievēršam apmācāmo iepriekš iegūto valodas zināšanu līmeņa noteikšanai. Ja grupā mācās cilvēki ar izteikti atšķirīgiem zināšanu līmeņiem, pasniedzējam ir grūti kvalitatīvi novadīt nodarbību, vienam kursantam būs garlaicīgi, otrs netiks līdzi, utt. Būs lieki iztērēts laiks un nauda.

Mēs vispirms pārbaudīsim Jūsu valodas zināšanas ar testa palīdzību, kā arī pasniedzējs individuāli izvērtēs Jūsu runātprasmi. Piemeklēsim nodarbības, kas atbilst tieši Jūsu zināšanu līmenim. Svešvalodu zināšanu līmeņu skaidrojums ir šeit.

Nāciet un pievienojieties, apgūstiet vācu valodu ar prieku pie profesionāliem pasniedzējiem, mājīgās telpās pašā Rīgas centrā!

P.S. Mēs nodrošinām mūsu apmācāmos ar mācību materiāliem. Stipendija 5 EUR dienā.

NĀCIET UN NOVĒRTĒJIET SAVAS ZINĀŠANAS:

Intensīvie kursi

 • Ilgums: 1 – 1,5 mēneši.
 • Programma katram līmenim paredzēta 100 vai 150 akadēmiskajām stundām.
 •  Nodarbības notiek KATRU darba dienu.
 • Vienas nodarbības ilgums – 160 min. (4*40 min.).
 •  Mācības laika periodā no 8:00 līdz 18:00
 • Cena: NVA apmācību kupons vai 360 EUR/420 EUR.

Apmācību grupas

 • Projekta ietvaros tiek veidotas 2 valodas līmeņu apmācību grupas:
  1. Vācu valoda bez priekšzināšanām. 150 akadēmiskās stundas.
  2. Vācu valoda ar priekšzināšanām. 100 akadēmiskās stundas.

   

Kāpēc tieši MIRTE?

Jo MĒS zinām - kā!

Izglītības un valodu centrs MIRTE ir viens no pieredzes bagātākajiem un lielākajiem valodu mācību centriem Latvijā. Mūsu lepnums ir 27 gadu pieredze un vairāk nekā 60 000 absolventu.

Katrs mūsu pasniedzējs ir savas jomas profesionālis un personība. Tev noteikti patiks mūsu draudzīgie un kompetentie pasniedzēji. Viņu vadībā Tu daudz ātrāk sasniegsi savu mērķi!

PĒDĒJIE JAUNUMI

SADARBĪBAS PARTNERI