Tatjana StankevičaAngļu valodas pasniedzēja

 

Iegūta augstākā izglītība Latvijas Universitātē, Moderno valodu fakultātē. Bakalaura grāds angļu filoloģijā.

 

 

“Sveiki, Studenti!

Valodu pasniegšana ir ne tikai mans darbs, bet arī mans mīļš hobijs. Labprāt strādāju gan ar bērniem, gan ar pieaugušajiem, grupās un individuāli. Man tas dod iespēju pilnveidoties, atrast katram vispiemērotāko metodi valodas apguvē, savukārt maniem audzēkņiem tas palīdz gūt vērtīgu pieredzi un vieglāk apgūt valodu. Savās nodarbībās pielietoju dažādas aktivitātes, lai nodarbības padarītu interesantākas. Tas efektīvi palīdz jautrā gaisotnē paplašināt svešvalodas vārdu krājumu.

Man ir liels prieks, ka varu palīdzēt citiem apgūt visskaistāko valodu pasaulē – angļu valodu.”

„Pleasure in the job puts perfection in the work” (Aristotle)

 

 

 

 

 

ATSAUKSMES

BērniemAngļu valoda

Dēlam ļoti patika nodarbības. Cēlās no rītiem un gāja ar prieku. Noteikti vēlēsimies turpināt, ja izveidojas kāda grupiņa, kas gatava mācīties.

Ar cieņu, Otara mamma Inga

ElementaryAngļu valoda

Esmu ļoti priecīga, ka mācos angļu valodu tieši Mirte, pasniedzēja jau iepatikās no paša sākuma – jauka, smaidīga, atsaucīga, ar labām komunikācijas spējām, atraktīva un pozitīva! Noteikti arī turpmāk novēlu tādu pašu neatlaidību un darba sparu kā līdz šim!!! =) Elīna!

BeginnerAngļu valoda

Ļoti laba valodu skola. Visi darbinieki ir atsaucīgi un laipni. Skolotāja Tatjana ir ļoti brīnišķīga un jauka. Es ļoti daudz iemācījos un tagad labāk saprotu angļu valodu. Labprāt mācītos vēl. Vēlu Jums visu to labāko! Veiksmīgu tālāko darbību! Santa

ElementaryAngļu valoda

Esmu pateicīga par iegūtajām zināšanām un jauko attieksmi Paldies!! Ar cieņu, Sarmīte

Izglītības un valodu centrs „Mirte”, pasniedzēji ir ļoti labi, mūsdienīgi paskaidro. Palīdz neskaidrības brīdī. Kolektīvs ir ļoti labs un saprotošs.  Ilona

BeginnerAngļu valoda

Paldies par iespēju apgūt angļu valodu bezdarbnieku programmā. Pateicība pasniedzējai Tatjanai par pacietību, sapratni, sadarbību. Veiksmes vēlot.

Ļoti pozitīva attieksme un patīkami darbinieki. Lieliska atrašanās vieta.

ElementaryAngļu valoda

Esmu ļoti pateicīgs par šo iespēju mācīties pie profesionāla un progresīva pasniedzēja, kāds ir Tatjana Stankeviča. Man patika viņas pieeja mācīšanā, kas nebija bāzēta vecās vai savu laiku pārdzīvojušās metodēs. Šī modernā pieeja mani iedvesmoja patiesai vēlmei turpināt mācīties angļu valodu. Mirtē visi darbinieki ir laipni un patīkami cilvēki – tas ļoti iepriecināja. Noteikti varu ieteikt Mirti arī citiem!

Paldies “MIRTE” par labi organizēto apmācību un atsaucīgo personālu. Paldies Tatjanai par augsti kvalificēto profesionālo darbu un pozitīvo attieksmi!

Liels paldies “Mirte”! Esmu ļoti apmierināta ar apmācību – visi ir ļoti laipni un smaidīgi. Ja bija kādas neskaidrības – visu izstāstīja. Esmu apmierināta ar apmācību telpām un grupu – nebija pārāk daudz studentu un pasniedzēja varēja veltīt laiku katram individuāli. Visiem liels paldies!

BeginnerAngļu valoda

Paldies par labi noorganizētiem kursiem. Ļoti brīnišķīga skolotāja ar ļoti lielu pacietību un labu humora izjūtu, jo mūsu “labā” angļu valoda bija jāiztur katru dienu. Ļoti liels paldies!

Izgāju angļu valodas kursus – viss bija visaugstākajā līmenī! Protams, visaugstākajā līmenī bija pasniedzēja Tatjana! Paldies viņai par pacietību un izturību un mūžam labo garstāvokli!

IntermediateAngļu valoda

Paldies “Mirte” par ieguldīto darbu un pacietību studentu mācīšanā. Katru dienu “Mirte” telpās mani sagaidīja jaukas administratores, un vienmēr bija izpalīdzīgas un laipnas. Ja kāds no maniem draugiem vai paziņām vēlēsies apgūt kādu valodu, “Mirte” būs noteikti tā vieta, kuru es ieteikšu kā mācību vietu.

Man bija ļoti liels gandarījums katru dienu strādāt ar pasniedzēju Tatjanu Stankeviču. Man ļoti patika “skolas” atmosfēra un administrācijas attieksme. Sirsnīgs paldies!

BeginnerAngļu valoda

Mēs mācījāmies Angļu valodu (bez priekšzināšanām) pie pasniedzējas Tatjanas Stankevičas izglītības un valodu centra “MIRTE”. Mācību process noritēja pozitīvā un atraktīvā atmosfērā ar interesantu un jaunu, gudru – vienā vārdā sakot- fantastisku pasniedzēju. Angļu valoda ierāva azartā. Programma bija apjomīga, bet mācību stundas bija par mazs. Gribējās vēl mācīties tālāk, vēl un vēl. Liels paldies gribam pateikt pasniedzējai Tatjanai Stankevičai par izturību un ieguldīto darbu un pozitīvo attieksmi pret mums.

InetermediateAngļu valoda

Esmu ļoti apmierināts ar kursiem, kursus apmeklēju, jo tik atraktīvus un pamācošus un izglītojošus kursus es nebiju apmeklējis. Pasniegšanas maniere bija vissaugstākā profesionālā līmenī un valodas apguve likās vieglāka nekā ierasts. Vēlreiz esmu pārliecinājies, ka svarīgas ir divas lietas – vēlme apgūt un prasme pasniegt macību materiālu. Veiksmi turpmākajā apmācību procesā!
Agris Spirģis

Esmu ļoti apmierināta ar šo kursu. Patika gan pasniedzēja, gan nodarbības. Ļoti patika tas, ka nodarbības notika tikai angļu valoda, bija ļoti daudz uzdevumi sarunvalodas uzlabošanai. Ļoti saprotami tika izskaidrota gramatika. Uzdevumi bija ļoti interesanti, līdz ar to mācības aizraujošas. Vislielākais ieguvums man bija runāšanas barjeras noņemšana. Vēlu jums veiksmi un daudz studentus!
Alise Dumpe

Rakstu, lai pateiktu LIELU PALDIES Mirtes komandai par labi organizēto darbu! Un īpaši gribēju pateikties mūsu pasniedzējai, Tatjanai Stankevičai, par iegūtām zināšanām, par pacietību un pozitīvu attieksmi pret studentiem visa kursa garumā!!! Nodarbības bija dinamiskas, interesantas un tiešam padziļināja mūsu zināšanas!
Jeļena Tukuma

Liels paldies!
Veiksmi MIRTEs kolektīvam!

IntermediateAngļu valoda

Paldies mācību centram “MIRTE” par lielisko organizāciju un pozitīvo atmosfēru, kā arī liels paldies par mūsdienīgām mācību metodēm, kas īsā laikā ļauj apgūt daudz jaunu zināšanu un iepazīt un komunicēt ar interesantiem cilvēkiem, tā uzlabojot angļu valodas zināšanas. Mīļš paldies pasniedzējiem, bet īpašs paldies Tatjanai Stankevičai par viņas pacietību, pozitīvismu un zināšanām, ko viņa mums sniedza.
Vēlam veiksmi un neizsīkstošus spēkus turpmākajā darbā!