Ilze RuskuleVācu valodas pasniedzēja

Iegūta augstākā izglītība Latvijas Universitātē, Pedagoģijas un Psiholoģijas fakultātē. Maģistra grāds pedagoģijas zinātnē un bakalaura grāds pedagoģijā- vācu valodas un literatūras skolotāja kvalifikācijas diploms.

“Es patiešām mīlu vācu valodu – ar to  esmu kopā jau kopš 6 gadu
vecuma. Pirmais, ko iemācījos pateikt vācu valodā , bija krāsas. Tas
liecina par to, ka valoda man palīdz redzēt pasauli krāsaināku, tā
ļauj man ceļot un ceļojot nepazust.Berlīnē es jūtos kā mājās, bet
mani aizrauj arī dažādas eksotiskas zemes,dažādu  tautu kultūra,
teātris, kino, un daudz daudz citas mākslas izpausmes. Jebkurā
pasaules malā ,kurā nokļūstu -iespēju robežās  es eju uz teātri.Tas
viss būtu man nesaprotams bez svešvalodām. Tādēļ es pati neapstājos
pie vācu valodas vien. Visur, kur es ceļoju,  man kaut kas “aizķērās”
no valodas – kāds vārdiņš, izteiciens, frāze.
Man ļoti patīk mans darbs,tajā nav rutīnas,jo katrs students ir
savādāks,no katra nāk kāda atklāsme un dzīves gudrība.Un tā notiek
mijiedarbība…. Ilze Ruskule”

ATSAUKSMES

BeginnerVācu valoda

Labdien! Mani sauc Olga, esmu pabeigusi Vācu valodas kursus bez priekšzināšanām. Gribu pateikt labākos vārdus par pasniedzēju- Ilzi. No bērnu dienām esmu sapratusi to, ka no pasniedzēja ir atkarīgs , kā students mācīsies. Ar vēlmi vai bez)  Liels paldies, man tā vēlme ir un gribu  arī turpināt iesākto. Pasniedzēja Ilze ir mūsu grupas (domāju, ka visa grupa tā domā) motivētājs un dzinējs. Visas lekcijas bija tik pozitīvas. Liels viņai paldies par to.

Paldies par grāmatām, mana meita teica, ka šis komplekts internetā ir atzīts par vienu no labākajiem)) Paldies! Priecīgus svētkus!

 

Nodarbības pasniedza Ilze Ruskule, nodarbības ilga 7 nedēļas. Ar mācību procesu esmu vairāk kā apmierināts, jo pasniedzējs bija sagatavojies katrai nodarbībai, mācību materiāls absolūti pietiekams, materiāla izklāsts izskaidrojošs. Pieeja pie studentiem bija gan grupās, gan individuāli. Visi saistītie nosacījumi, noteikumi tika izklāstīti savlaicīgi un visiem saprotami. Attieksme pret visiem iesaistītajiem bija cieņpilna un līdzvērtīga. Mācību procesu izbaudīju. PALDIES TEV Ilze !!

 

Paldies Jums par augsto apmācības procesa līmeni, konkrēti:
vācu valodas kurs A1.
Novērtējums:
1.Pasniedzēja, Ilze Ruskule -10 no 10.
2. Mācību materiāli               -10 no 10.
3. Apmācības process            -10 no 10.
4. Grupa                                -10 no 10.
Ar cieņu, Rūta

Paldies par vācu valodas kursiem un nodrošinātajiem mācību materiāliem – grāmatas un darba burtnīcas, ko saņēmu bez maksas ļoti noderēja un padarīja vācu valodas apguvi vieglāku un interesantāku, bet visvairāk paldies par nodrošināto pasniedzēju 🙂 – Ilzi Ruskuli. Ilze, ne tikai mācīja mums vācu valodu, bet palīdzēja valodu iemīlēt un dzīvot tajā- sniedza superīgus piemērus kā vieglāk apgūt un atcerēties vācu valodas vārdiņu artikulus, jo tie ir kā vārdu galotnes katram vārdam, viegli un saprotami izskaidroja gramatikas likumus, kuri vācu valodā ir atliku likām :)!
…un vēl kādreiz, kad lasīju paziņojumus par to, ka var iemācīties  jaunu valodu 3mēnešos, es pasmīnēju, bet tagad gribu mainīt savu viedokli un teikt, ka valodu centrā “Mirte” kopā ar pasniedzēju Ilzi Ruskuli intensīvā kursa ietvarā VAR apgūt vācu valodu A1 līmenī pat 8 nedēļu laikā!
Paldies! Es noteikti gribēšu valodas apguvi turpināt un pie jums un pie Ilzes :)!
Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!!!
Gribēju pateikt lielu paldies,
par iespēju mācīties vācu valodu pie pasniedzējas Ilzes Ruskules.
Super iedvesmojoša pasniedzēja!!!
Pateicoties pasniedzējas Ilzes profesionalitātei esmu ieguvusi zināšanas.
Iesaku šos kursus, jo tā ir iespēja uzlabot zināšanas un runāšanas prasmi un gūt prieku, kā arī ļoti jauka atmosfēra!
Es neapstāšos un turpināšu mācīties. Paldies! Pateicībā, Lelde
Apmeklēju intensīvos vācu valodas kursus bez priekšzināšanām pie pasniedzējas Ilzes Ruskules.
Kopumā mans vērtējums ir ļoti pozitīvs, iegūto zināšanu apjoms pārsteidzoši liels.
Mācību grāmatas ļoti labas, saprotamas, pozitīvi tas, ka tās var paturēt, līdz ar to varēs izmantot arī nākamajam līmenim.
Skolotājas darbam visaugstākais novērtējums – stundas noritēja pozitīvā gaisotnē, interesanti,  ar dažādiem papildus piemēriem un stāstiem, bet vienlaikus tomēr stingri pieturoties pie mācību vielas un grafika. Varētu teikt, ka vislabākie valodu kursi, kas ir apmeklēti.
Vienīgais, kas liekas nepietiekami – pēc tik liela iegūto zināšanu daudzuma, būtu labi viena nedēļa visa atkārtošanai.  Ar cieņu, Ieva
A1/A2Vācu valoda

Liels paldies par tik patīkamu un intensīvu vācu valodas apguves pieredzi.

Grupas izmērs bija ļoti ērts mācībām, likās, ka uzmanība tika pievērsta ikvienam. Bija iespēja attīstīt savas runāšanas un klausīšanās prasmes, bet arī individuālāk strādāt mazās grupās ar gramatiku.

Pasniedzēja bija lieliska! Visi noteikumi un nianses bija labi izskaidrotas. Ja kaut kas neizdevās, bija iespēja veikt papildu uzdevumus, lai labāk izprastu tēmu.
Man ļoti patika mācību materiāli. Labas mācību grāmatas ar labi izstrādātiem uzdevumiem, kas sakārtoti pēc tēmas, un lietotājam draudzīgs dizains.
Es ļoti ieteiktu Jūsu skolu un īpaši pasniedzēju.
Ar cieņu, Jana
Šodien manas mācības vācu valodas kursos A.1.2. ir beigušās.
Es esmu ļoti priecīga, ka izvēlējos apmācību tieši Mirte skolā.
Par šo īsu laiku man izdevās daudz ko apgūt. Sākt runāt un rakstīt bez vārdnīcas palīdzības (protams, ka joprojām ar kļūdām :)), kā arī lasīt un daudz ko saprast.
Intensīvas, ikdienas nodarbības tiešām dod iespēju ātri apgūt lielu materiāla apjomu un neaizmirst to nākamajā dienā :).
Tāpēc esmu ļoti pateicīga par tādu iespēju!
Un vēlos Jūs informēt, ka Ilze Ruskule ir visforšākā skolotāja ar augsto profesionalitātes un izturības līmeni! 🙂
Jauku dienu! Ar cieņu, Jekaterina
Intensīvie vācu valodas kursi ar Ilzi bija lieliski!
Pirmkārt, ļoti labs ir jau pats intensīvais valodas apgūšanas formāts,
kad katru dienu tu esi šajā valodas vidē. Tas ļauj ātrāk un
padziļinātāk izprast valodu, pierast pie tās, dzirdēt, lasīt un domāt
valodā, ko mācies. Pie tam tev vienmēr nāks palīgā, palabos,
paskaidros un iedrošinās.
Otrkārt, Ilze prot vadīt grupu, iesaista visus valodas apguves
procesā. Pasniedzēja izskaidro ne tikai sauso gramatikas pielietojumu,
bet arī sniedz ieskatu ikdienas sarunvalodā, paskaidro atšķirības un
līdzības, rada sajūtu, ka asi kādā vācu valodā runājošā grupā. Ilze ir
atraktīva, atvērta un pretimnākoša.
Liels paldies par iegūtajām zināšanām un labi, produktīvi pavadītu kopā būšanu!
BeginnerVācu valoda
Par vācu valodas kursiem! Ļoti laba skolotāja, man kā iesācējai, kas neko nezināju ir liels prieks ka mācījos tieši pie viņas! Attālinātie kursi man ar ļoti patika varēja visu saprast un nebija problēmu. Ja būs iespēja noteikti vēl atgriezīšos pie jūsu piedāvātajiem kursiem. Pieredze kā tāda fantastiska, darba materiāli arī ir pietiekoši ar ko strādāt.
Tiešsaistes kursi vācu valodas A1 zināšanu līmeņa apguvei mani pilnībā apmierināja. Kursi bija labs veids kā īsā laikā efektīvi apgūt vācu valodas pamatzināšanas. Pasniedzēja bija draudzīga, zinoša un profesionāla un vienmēr laipni atbildēja uz visiem jautājumiem. Mācību materiāli bija viegli saprotami, un veids kādā tika pasniegta mācību viela bija vienkāršs un labi strukturēts. Paldies un ar cieņu, Sandis
Bija prieks nākt uz lekcijām, kurās pasniedzēja spēja radīt pozitīvu mikroklimatu, kurš rada prieku mācīties. Un ja ir prieks mācīties, tad arī rezultāti iepriecina 🙂
Paldies!
Nākotnē, kad vai ja var notikt klātienē nodarbības būtu forši, kad piemēram, katru nepāra nedēļu ir attālināti un katru pāra nedēļu klātienē. Tādējādi varbūt varētu iegūt labāko no abiem mācīšanās veidiem. Cieņā, Konrāds
Man, kā iesācējam no “0”, bija patiess prieks noklausīties un piedalīties šajos kursos. Kursu organizācija ” online” bija ļoti laba, kursu materiāli (grāmatas) bija interesanti un saistoši, mācīšanās no materiāliem bija viegla.
Kursu pasniedzēja, Ilze Ruskule, bija profesionāla, saprotoša, vācu valodas vielu pasniedza brīnišķīgi. Ieteikums: kad visi Lekcioni tika ” izņemti”, prasījās vēl 2-3 papildus dienas, kurās vēlreiz visu atkārtot uzdevumu un breik roomu veidā. Ar cieņu, Māris
Paldies par vācu valodas kursiem 17/5-9/7/2021 .
Kursa organizācija ZOOM vidē norisēja ļoti labi, pasniedzēja iesaistīja visus dalībniekus uzdevumos kā arī veidoja dialogus ZOOM istabās. Tas iedeva saruna treniņu .Pasniedzēja Ilze ļoti labi izskaidroja jauno materiālu, deva papildus uzdevumus un koncentrējas uz svarīgāko, īpaši gramatikā . Sākumā bija sajūta ka temps  ir par strauju , bet pielāgojos jo sāku valodu izprast. Novērtēju pasniedzējas darbu ar  maksimālo vērtējumu . Vēlētos mācību materiālā digitālā vidē klausīšanās materiālu mājas darbiem, jo CD formāts praktiski nav pilnvērtīgi izmantojams. Man šie kursi iedeva pamat-saprati par vācu valodu. Iesaku citiem šo kursus Mirtē un pasniedzējas Ilzes vadībā. Ar cieņu, Jānis

Lai arī klātienē vienmēr ir bijis vieglāk mācīties, nekā zoom platformā, pasniedzēja sniedza iespēju apgūt intensīvi un pilnvērtīgi vācu valodas pamatus. Nodarbības pagāja salīdzinoši nepiespiestā gaisotnē, kur katram studentam bija iespēja daudz runāt, trenēt izrunu un uzdot neskaitāmu daudzumu jautājumu.

Ne tikai pasniedzēja, bet arī grupas biedri ir ļoti pozitīvi cilvēki. Kopējais iespaids par mācībām? Nenožēloju! Ieguvu jaunus pamatus valodai, vēlmi mācīties A2 kursos, patīkamos iespaidus un atmosfēru visu šo nedēļu laikā!
BeginnerVācu valoda

Pēdējā kursu dienā, kad eksāmens jau nokārtots, varu teikt, ka šie kursi bija ļoti noderīgi un palīdzēja atsvaidzināt esošās zināšanas un nostiprināt tās. Pasniedzēja Ilze bija ļoti jauka, laipna un pretimnākoša, vienmēr atbildēja uz jautājumiem, papildus skaidroja. Viņa arī man izskaidroja lietas/likumus vācu valodā, kurus agrāk nevarēju izprast.
Dažreiz, protams, bija grūtāk pieslēgties no rīta laika trūkuma ziņā, bet kopumā, protams, man patika, ka kursi bija no rīta – vairāk laika atliek pa dienu, lai izdarītu citus darbus.
Kurss bija intensīvs, un par to prieks, jo tiešām neļāva atslābt.
Ja būtu iespēja, labprāt turpinātu apmācību, bet jau nākamajā līmenī.
Paldies par šo laiku un vērtīgajiem kursiem!

 

Lieliska iespēja ātri un kvalitatīvi apgūt vācu valodu . Pasniedzēja bija burvīga, enerģiska  un ar humoru spēja iekustināt dienu. Lieliski prata  uzklausīt un izskaidrot nesaprotamo. Attālinātās mācības neapgrūtināja apgūt vielu. Mārtiņš

Paldies par brīnišķīgu iespēju mācīties tieši pie Jums!
Viss bija pati labāka līmeni.
Mācību materiāli bija ļoti labi un noderīgi.
Atsevišķi gribu pateikt milzīgu Paldies pasniedzējai Ilzei. Vina tik tiešām ir ļoti superīga! Perfektas zināšanas, forša humora un takta sajūta.
Prieks bija sadarboties!
Esmu ļoti priecīga, ka biju dalībniece šajā vācu valodas kursā!
Esmu daudz iemācījusies un sapratusi vācu valodu un tas ir pateicoties pasniedzējai Ilzei. Bija temps stundās, viss tika saprotami paskaidrots. Īpaša uzmanība tika pievērsta gramatikai, un tā man veidojās sapratne par to, kā būvēt teikumus. Nostiprinājās zināšanas, ka darbības vārds ir otrajā vietā, ka lietvārds nelokās, bet lokās artikuls. Man ir vēlme apgūt valodu tālāk padziļināti! Man ļoti patika mācību grāmatas, no kurām mēs mācījāmies. Vienīgais mīnuss ir tas, ka kursi varēja būt vienu nedēļu ilgāk, jo neilgā laikā mums vajadzēja apgūt, samērā, daudz!
Liels paldies par burvīgo piedzīvojumu, mums visiem kopā! Paldies, Ilzei, paldies Mirtei, paldies kursa biedriem par kopīgo ceļojumu! Saulainu, priecīgu, brīnumainu vasaru! Patiesā cieņā, Lāsma!
Mācījos vācu valodu ZOOM’ā no 15. aprīļa līdz 7. jūnijam pie pasniedzējas Ilzes Ruskules.
Patika, ka varēju apgūt valodu neizejot no mājas, ap 200 km attālumā no Rīgas. Tas noteikti ir perspektīvs valodas apgūšanas veids, ko varētu praktizēt arī turpmāk. Bija interesanti, varēju atsvaidzināt senāk iegūtas zināšanas, bet arī diezgan liela slodze, jo bija jāpilda daudz uzdevumu un mājas darbu, tas bija pārsteigums. Pasniedzēja ļoti pozitīva, dzīvespriecīga, enerģiska un labvēlīga, prata visu izskaidrot un dot optimismu mums. Tiešām, bija patīkami izbaudīt mācību procesu tik zinošas un pozitīvas skolotājas vadībā !  Novēlu daudz studentu un grupu! Guntars
 Liels paldies protams pasniedzējai Ilzei, par rūdītiem nerviem, visus izstūrēt :), mācīšanās process nebija viegls, bet jebkura valoda apguvei nav viegla. Pasniedzēja prata paskaidrot, ar mazu humoru, ievirzīt uz zināšanu apguvi! Mācību process sagādāja gan prieku, gan mazliet grūtības pielāgoties, bija sarežģījumi, bet beigās viss nāca tikai par labu! Mācību process visumā bija ļoti labs, intensīvs. Mācību materiāli bija labi noformēti, krāsaini, kas nodrošināja labu uztveri. Paldies pasniedzējai un Mirtei par iespēju ievirzīties valodu apguves procesā un sasniegt savus mērķus viegli!

Paldies,par doto iespēju apgūt A1pirmā līmeņa vācu valodas prasmi!

Paldies, par jauko un prasmīgo pasniedzēju, kura ar lielu pacietību un iecietību  un savā ziņā stingrību, deva zināšanas apgūt vācu valodu no pašiem pamatiem!
BeginnerVācu valoda

Liels Paldies,
Skolotāja Ilze Ruskule ir uz visām 10 ballēm. Materiāls labs , savas kļūdas redzēju un pat žēl šķirties. Valodu biju mācījusies tikai skolā , un daudz , kas mainījies. Manā skatījumā viss bija izcili. Pārējiem ieteikšu tikai  MIRTI.
Paldies!

Liels paldies pasniedzējai Ilzei Ruskulei par ieguldīto darbu 🙂 Vācu valodu mācīties no nulles ir diezgan liels izaicinājums ne tikai skolniekam.  Zooms ir super -nav no kā nošpikot vai norakstīt, kā arī varu mācīties savā komforta zonā. Mājas darbu apjoms bija pietiekams, un dažreiz būtu gribējusi arī dažus papilduzdevumus vairāk. Saziņai ar A1 līmeni ir daudz par maz, tāpēc noteikti turpināšu ar A2. Visiem mācīties gribētājiem iesaku ”Mirti” un Ilzi par vācu valodas pasniedzēju!!  Bija super!! 🙂

Paldies, par doto iespēju mācīties zoom! Paldies, par pacietību un pretīmnākšanu visos mācību procesa jautājumos! Jūs esat skolotāja, kas neļauj atslābt, bet doties uz savu izraudzīto mērķi! Kaut kādā brīdī likās, ka ir visa par daudz…, bet tad satiekoties atkal zoom, ieraugot Jūsu smaidu un pozitīvo attieksmi pret darbu, bija jāsaņemas, un jāturpina iet uz priekšu! Zoom mācos pirmo reizi, tas bija forši! Šos kursus gaidīju divus gadus, un patiesi esmu priecīga, ka par skolotāju bijāt tieši Jūs!

Labdien,
Gribēju pateikt padies Mirtei, par kursu zoom vācu valodā. Īpaši mūsu pasniedzējai Ilzei, kura izturēja mūsu alfabēta mācīšanos, un cītīgi izlaboja kļūdas, nenogurstot atkārtoja Z tā ir Z, zīmēja mums tabulas.  Un paldies par tik daudziem mājas darbiem, kurus saņēmām, papildus darba burtnīcai, tie palīdzēja nostiprināt iegūtās zināšanas. Paldies par to, ka varēja redzēt kā viņai patīk mācīt mūs.
Ļoti iepriecināja tas, ka Mirte nodrošina ar grāmatām, un darba burtnīcām.
Tiem, kuri apsver iespēju kur mācīties, es ieteiktu Mirtes kursus. Un ja ir šaubas par to vai var iemācīties valodu zoom, tad ziniet ka var, un varbūt pat vēl labāk  kā klātienē, jo tu būsi tev ērtā vidē un nebūs iespējas špikot mājas darbus no kursa biedriem. Un ja kaut kas būs nesaprotams, pasniedzēja tev to paskaidros, jo zina tavas vājās vietas.

No visas sirds iesaku Mirtes vācu valodas kursus.

 

BeginnerVācu valoda
No 26.02.-22.04.2021 piedalījos intensīvajos vācu valodas (A1) kursos.
Apmācības bija ļoti labi organizētas, sākot ar visu nepieciešamo informāciju par dalību apmacībās, mācību materiāliem, kā arī apmācību norisi un vadību Zoom platformā.
Visa nepieciešamā informācija par apmācībām, to norises laikiem, vietu un papildus cita būtiska informācija tika laicīgi nosūtīta Whatsup. Jautājumu gadījumā, bija iespējams ātri iegūt visu nepieciešamo informāciju. Apmācībām nepieciešamie mācību materiāli tika laicīgi nosūtīti, bija kvalitatīvi un viegli lietojami.
Laba apmācību intensitāte. Apmācību dalībnieku skaits, biežums, nodarbību ilgums un uzdoto mājas darbu daudzums bija pietiekamā apjomā, lai kursa beigās, spētu kvalitatīvi izmantot vācu valodas pamatzināšanas dzīvē.
Ļoti laba un profisionāla pasniedzēja!!! Spēj ieinteresēt, saprotami izskaidrot un iemācīt attiecīgo tēmu. Apmācības notiek raiti un plūstoši, kad vien nepieciešams izskaidro, palīdz un atkārto ja nepieciešams. Apmācības tiek vadītas pozitīvā un brīvā gaisotnē, saglabājot profesionalitāti.
Noteikti ieteikšu “MIRTE” kā uzņēmumu valodu apguvei un Ilzi Ruskuli kā pasniedzēju, vācu valodas  apguvei!
Vēlreiz liels paldies, Ilze, ne tikai par vācu valodas pamatu apguvi, bet arī par ļoti labi pavadītu laiku! 🙂
Visu to labāko! Lai smaidīga vasara! Didzis

Citreiz ir ilgi jādomā, kā kaut ko novērtēt, bet šoreiz par pasniedzējas Ilzes darbu nešaubīdamies varu iedot pašu augstāko atzīmi – vai tās būtu 10 balles, vai „teicami”, vai kāds cits, pats augstākais vērtējums. Jo pat gribēdams nevarētu izdomāt, kas tad būtu tāds, par ko Ilze šādu vērtējumu nebūtu pelnījusi. Profesionāla, priekšmetu pārzinoša un pasniegt protoša pasniedzēja, vienmēr labā omā, draudzīga, nenogurstoša (vismaz nekad nav likusi to manīt), perfekti tikusi galā ar saviem pienākumiem arī pirmdienu rītos, kad visi skolnieki bija mazaktīvāki un klusāki. Mācīties Ilzes grupā bija patiess gandarījums, intensīvām mācībām atvēlētais laiks tika pilnībā lietderīgi izmantots, un kaut kā nemanot, bez šķietamas piepūles esmu apguvis visu (un varbūt pat vairāk), ko no šiem kursiem biju gaidījis. Paldies, Ilzei par visu un, ja izvēlēšos turpināt mācības, noteikti meklēšu šādu iespēju darīt to atkal pie Ilzes.
Tā kā viss notika attālināti un ar pašu „Mirti” kontaktu nebija daudz, varu vienīgi pateikt, ka arī organizatoriskos jautājumos nekādas pretenzijas izteikt nevaru – cik nācās saskarties, visur bija laipna attieksme un pretimnākšana. Edgars

Izsaku lielu pateicību mācību centram MIRTE un pasniedzējai Ilzei par A1 intensīvajiem vācu valodas online kursiem. Esmu sajūsmā par iespēju mācīties attālināti, atrodot sev virkni ieguvumu. Šobrīd ir ielikts ļoti labs pamats gramatikā, lai turpinātu pilnveidot savas vācu valodas prasmes. Milzīgs prieks, ka pēc A1 kursu pabeigšanas, spēju veidot gramatiski pareizas teikumu konstrukcijas un sarunāties. Ilzei ir brīnišķīga spēja sarežģītas lietas pasniegt viegli, ar humoru un tā, lai tas paliek atmiņā. Vācu valodas intensīvie kursi bija ne tikai vērtīgi no zināšanu apguves, bet arī patīkami un interesanti pavadīts laiks. Attālinātas vācu valodas studijas labprāt izvēlētos arī turpmāk, jo kursu kvalitāte bija teicama, un tas dod iespēju mācīties valodu, lai kurā Latvijas vietā cilvēks atrodas.
Mit freundlichen Grüßen, Santa

Apmeklēju vācu valodas kursus E-vidē Zoom pie pasniedzējas Ilzes Ruskules no izglītības un valodu centra “Mirte”. Man ļoti patika, pozitīva atmosfēra bija katru dienu, pasniedzēja ļoti atsaucīga, pieredzējusi un zinoša, ar ļoti labu spēju iemācīt valodu no pašiem pirmsākumiem. Arī “Mirtes” biroja darbinieki ir atsaucīgi un, viss, kas attiecas uz formalitātēm, tehniskām lietām un mācību kursu niansēm bija saprotami izskaidrots.

Paldies! Ar cieņu, Irina!
A2/B1Vācu valoda

Paldies! Apmācības procesā viss patika. Manuprāt, uzlabojās arī tas, ko iepriekšējā līmenī minēju kā vienīgo trūkumu – pacietība sagaidīt atbildi no ilgi domājoša studenta.

5 zvaigznes!

Paldies par superīgajiem vācu valodas kursiem!

Pasniedzēja Ilze ir super. Stundas bija pozitīvu emociju bagātas, pat saspringtākajos brīžos pasniedzēja saglabāja profesionālu pieeju. It īpaši attālināti mācoties, ir grūtāk panākt visu kopēju sadarbību, bet tāda bija.
Patika, ka neskaidrās lietas, tika izskaidrotas ar piemēriem. Vai papildus uzdevumiem līdz visiem viss bija skaidrs un saprotams.
Paldies!
Cienot, Jolanta

Paldies, Ilze, par Tavu enerģiskumu un dzīvesprieku mācot vācu valodu!

Ļoti patika viss pozitīvais process un kvalitāte! ļoti intensīvi sanāca mācīties 🙂
Vienīgi gala eksāmena  testā tie saturiski āķīgie jautājumi..nemaz nebija tik vienkārši. Ja būtu vēl kāda stunda klāt varbūt, tad varētu izsvērt pareizāku atbildi 🙂
cieņā, Inga
Vācu valodas kursi bija interesanti, saprotami un ļoti intensīvi. Pasniedzēja saprotoša, pacietīga. Ļoti vienkārši un saprotami prata katram paskaidrot. Pielietoja dažādas metodes, lai katram viss būtu saprotams. Apbrīnojama pacietība!
Paldies!Iemācījos daudz!
Ar cieņu, Albīna
BeginnerVācu valoda

Liebe Ilze,
Hier ist meine Bewertung für Sie:
Vēlos paust patiesu prieku un atzinīgi novērtēt Ilzes Ruskules neatlaidīgo darbu A1 līmeņa grupas studentu mācīšanā! Šī pasniedzēja ir ar lielisku humora izjūtu, kā arī prot atrast pareizo pieeju jebkuram cilvēkam un pasniegt apgūstamo vielu tā, ka to ir iespējams viegli uztvert. Neskatoties uz to, ka sakarā ar ārkātas situāciju Latvijā un visā pasaulē mūsu lekcijas notika attālināti, tas netraucēja ātri un efektīvi apgūt A1 līmeņa mācību vielu un kursu beigās sekmīgi nokārtot ieskaites pārbaudījumu!
Vācu valodas zināšanas nav ispējams ar karoti ielikt mūsos, bet tās ir iespējams veiksmīgi apgūt pie Ilzes Ruskules valodu centrā “Mirte”! Absolvējot šos kursus varu teikt tikai vienu – man muss nicht nur Deutsch lernen, man muss es lieben!

Mit freundlichen grüßen,
Jānis

Man bija lieliska iespēja apgūt vācu valodas A1 līmeni Mirtē ar ļoti atsaucīgu, smaidošu un lielisku pasniedzēju- Ilzi Ruskuli, kura vienmēr bija ieinteresēta, lai studenti pēc iespējas labāk un pilnvērtīgāk apgūtu un uzlabotu vācu valodas zināšanas!!! Nodarbības notika ļoti draudzīgā gaisotnē ar sirsnīgiem cilvēkiem!!! Dana

Liels paldies Mirtei un Ilzei Ruskulei!!!
Kurss bija vērtīgs un pasniedzēja ļoti pretīmnākoša. Patika viss, kaut mācības notika online un klātienē nesanāca tikties. Esmu loti apmierināta un priecājos, ka mācījos tieši pie jums.

Danke fur Ihre Einladung! Auf Wiedersehen!!! Lauma

Nodarbības neklātienē man bija pilnīgi pieņemamas un, iespējams, mazās komandas dēļ nekavēja vielas apguvi.
Mācībām bija labs ritms (viela – piemēri – pielietot – pārbaudīt). Pasniedzēja vienmēr papildināja pamatvielu ar noderīgām papildtēmām, izraudzījās aktuālas tēmas sarunām un prata nenogurstoši atkārtot jau iepriekš mācīto, pamanīt vājās vietas zināšanās un tās izskaust. Pasniedzēja bija harizmātiska un veids, kā valoda tika pasniegta, radīja papildus patiku pret vācu valodu.
Kā vienīgo trūkumu, varu minēt nepacietību, gaidot, kamēr skolnieks atradīs atbildi (pasakot to priekšā par ātru). Līdzīgi rīkojās arī paši skolnieki. Man personīgi tas netraucēja, bet likās, ka dažos līdzbiedros tas radīja, ja ne stresu, tad steigu pagūt pateikt atbildi pirms kāds ir pasteidzies pateikt priekšā.

⭐⭐⭐⭐⭐
Danke schön! Zanda
BeginnerVācu valoda

Ļoti atzinīgi novērtēju vācu valodas A1 apmācību 91K grupā valodu centrā Mirte. Nodarbības bija labi organizētas, tika nodrošināti dažādi mācību materiāli. Īpaša atzinība pasniedzējai Ilzei Ruskulei, kas pat šajā sarežģītajā laikā dažādos komunikācijas veidos lieliski vadīja nodarbības. Ļoti patika nodarbību dinamika, veids, kā pasniedzēja Ilze mācīja, viņas humora izjūta un pozitīvisms!   Žēl, ka pandēmijas dēļ kursam bija 2 mēn. pārtraukums. Tomēr A1 līmeni apguvām, lai arī pēdējās 2 nedēļas attālināti. Liels paldies pasniedzējai Ilzei un Mirtes meitenēm!
Ar cieņu,  Andra
Mācījos vācu valodu neparastajos laikos, Covid-19. Iesākam ļoti labi klātienē, tad bija pārtraukums uz karantīnu., un tad Zoom platformā.  Paldies jaukai un zinošai pasniedzējai Ilzei par entuziasmu un spēju mācīt vācu valodu šajā mainīgā situācijā.

Paldies par iespēju visu šo laiku pavadīt fantastisku cilvēku kompānijā, baudīt aizrautīgās, entuziastiskās un interesantās pasniedzējas Ilzes pasniegšanas metodi!  Mācības notika nepiespiestā draudzīgā gaisotnē.
Paldies Jums par ieguldīto darbu!
Diana

No š. g. 10. februāra līdz 29. maijam (ar pārtraukumu no 14. marta līdz 12. maijam) mācījos vācu valodu A1 līmenī pie pasniedzējas Ilzes Ruskules. Ļoti pozitīva, atsaucīga pasniedzēja, pie kuras bija ļoti patīkami mācīties. Nodarbībās bija ļoti dzīva un pozitīva atmosfēra, kas padarīja mācību procesu ļoti patīkamu. Bija daudz iesaistošu uzdevumu ar iespēju valodu trenēt praksē un pielietot. Tas ļoti palīdzēja. Tāpat ļoti palīdzēja klausīšanās un lasīšanas uzdevumi. Ja turpināšu vācu valodas mācības nākamajā līmenī, tad noteikti pieteikšos pie pasniedzējas Ilzes.
Ar cieņu, Ieva

Es mācījos no 10.02.2020. līdz 29.05.2020.
Kursā “ Vācu valoda bez priekšzināšanām”.
Pasniedzēja Ilze Ruskule.
Paldies par tādu labu iespēju.
Es mācījos ar prieku.
Ar cieņu, Ludmila

Vēlētos izteikt sajūsmu par A1 vācu valodas kursiem. Tagad ir ielikts ļoti labs pamats, lai mācītos tālāk un pilnveidotu savas prasmes. Ilzei ir talants iemācīt un pasniegt informāciju tā, lai visi saprot un arī vēlētos iemācīties. Tās bija mācību stundas, kuras pavadītas ar prieku! Mums arī bija ļoti draudzīga grupa. Ja būtu iespēja, uzreiz turpinātu mācības arī tālāk.
Paldies, ka bija iespēja pabeigt šo kursu onlain, protams, tas bija nedaudz sarežģītāk nekā klātienē, bet visi tika galā :))
Ko es varētu ieteikt? Laikam nomainīt kafijas automātu : –  ) pietrūka kafijas, kad tas nedarbojās.
Visu labu vēlot, Nadežda

No šā gada 10.februāra līdz 13.martam klātienē un no 13.maija līdz 29.maijam attālināti mācījos “Mirte” pie pasniedzējas Ilzes Ruskules vācu valodu A1 līmenim 91K. (NVA apmācību projekta ietvaros.) Nodarbībās guvu pamatiemaņas, lai saprastu vācu valodas tekstus un lietojumu ikdienā. Pasniedzējas profesionalitāte un atraktivitāte palīdzēja mācībās, kas savas intensitātes dēļ nebija vieglas. Paldies arī par biroja darbinieku jauko attieksmi un atmosfēru kopumā!
P.s. Mācīšanās ar ZOOM programmas starpniecību bija īpaša – pirmā reize, visticamāk, ilgi paliks atmiņā, dodot apjausmu, ko nozīmē tieši kontakti. Kā risinājums konkrētajai situācijai un mūsu grupai tā bija interesanta pieredze, taču ilgtermiņā, manuprāt, būtu sarežģīti.
Vēlot izdošanos, Dina

BeginnerVācu valoda

Vācu valoda tikai pusotra mēneša laikā! Paldies pasniedzējai Ilzei par entuziasmu un spēju tik īsā laikā sniegt pamatīgu bāzi tālākai izaugsmei. Valoda tā ir bagātība visai dzīvei. Valodu neviena krīze nespēs atņemt! Ieva

Paldies par iespēju divus mēnešus pavadīt fantastisku cilvēku kompānijā, baudīt aizrautīgās, entuziastiskās pasniedzējas Ilzes pasniegšanas MĀKSLU! Laura

Šajos vācu valodas kursos sastapos ar vislieliskāko skolotāju, kāda man jebkad ir bijusi! Mācības notiek nepiespiestā gaisotnē, taču ļoti kvalitatīvi un profesionāli. Elizabete

Paldies par valodas pasniegšanu. Man bija nepieciešams mācīties , jo vēlos strādāt ārzemēs. Esmu apmierināta. Iesaku nākt citiem. Diāna

A2/B1Vācu valoda

Satriecoši jauka un zinoša pasniedzēja. Labprāt mācītos vēl tieši pie šīs pasniedzējas! Atraktīvi, interesanti un izdevās uzlabot savas vācu valodas zināšanas! Ieva

Bija liels prieks mācīties un apgūt jaunās zināšanas pie Ilzes. Kursa ietvaros atcerējos zināšanas, kuras nebiju izmantojis kopš skolas laikiem. Kaut gan kurss bija intensīvs, visas tēmas tika pasniegtas kvalitatīvi, straujā tempā. Paldies Jums par ieguldīto darbu! Maksis

Kurss bija ļoti saistošs un interesants. Izdalītie materiāli bija kvalitatīvi un interesanti. Kursa biedri bija draudzīgi un izpalīdzīgi. Pasniedzējas darbs bija ļoti profesionāls un interesants. Aivars

Ļoti patika šeit nākt. Visi draudzīgi un dzīvespriecīgi. Skolotāja skaidroja materiālu ar smaidu un nebija nekādas īpašas grūtības ar materiāla saprašanu. Olga

Man viss patika! Liels paldies pasniedzējai Ilzei Ruskulei un „Mirtes” kolektīvam par labu darbu! Natālija

A2/B1Vācu valoda

Jau otro reizi mācos “Mirtē” – man ļoti patīk un esmu apmierināts ar kursu pasniegšanas metodi. Liels paldies Ilzei Ruskulei par ieguldīto darbu! Paldies visam kolektīvam par darbu un sadarbību! Lai veicas!

Vācu valodu sāku mācīties decembrī, kad atnācu ar minimālu vācu valodas zināšanu līmeni. Pasniedzēja palīdzēja gan šīs zināšanas nostiprināt, gan arī iegūt daudz jauna, kas stimulē mani apgūt valodu padziļināti. Ļoti patika, ka grāmatas pamattēmas tika papildinātas un paplašinātas ar papildus materiāliem, tādejādi adaptējot tās vācu valodas apmācību grupas ieinteresētībai un valodas līmenim. Paldies!

Vienkārši ideāli! Pasniedzēja mums iedeva ļoti pamatīgu zināšanu bāzi. Patika arī grupa kopumā – visi draudzīgi un zinātkāri. Lai Jums izturība arī turpmāk mācītprieks un veselība!

Kursa ietvaros visvairāk ieguvu drosmi sarunvalodas praktizēšanā. Atsvaidzināju zināšanas gramatikā, apguvu no jauna to, ko iepriekš mācoties nebiju sapratusi. Vislabāk patika tas, ka gramatika tika mācīta caur praksi, sarunvalodu un kļūdu analīzi. Paldies, es ieguvu patiesi daudz!

A2/B1Vācu valoda

SIA “MIRTE” kursus organizējusi augstā līmenī, darbinieki ļoti atsaucīgi. Pasniedzēja Ilze Ruskule zinoša, jauka skolotāja, kas ļoti saprotami izskaidro vācu valodas gramatiku un interesanti pasniedz kursu. Nodarbības bija ļoti interesantas. Ruta Lazdiņa

BeginnerVācu valoda

Kursi bija labi organizēti, mācības intensīvas. Vajadzēja daudz laika veltīt vielas apguvei un majas darbiem, bet beigu beigas tas devis rezultātu. Ir ielikts pamats, lai varētu mācīties pašmācības variantā un, ja apstākļi būs labvēligi, tad klātienē mācīties nākamajā līmenī. Paldies pasniedzējai par stingrību prasības, jo reizēm jau gribas arī paslinkot, bet šeit tas nebija iespējams. Grupa arī bija motivēta iemācīties ko jaunu. Iesaku šos kursus ”MIRTE” pie pasniedzējas Ilzes, visiem, kuri ir motivēti ko jaunu uzzināt, sevi pilnveidot un iegūt jaunas zināšanas. Tikai atceraties – slinkot gan nebūs iespēja. Lai veicas! Aldis

A2/B1Vācu valoda

Godātie kursa organizētāji izglītības un valodu centrā ”MIRTE”! Paldies par iespēju mācīties vācu valodu pie pasniedzējas Ilzes! Intensīvi,profesionāli,noderīgi!Jegūtais un apgūtais pārspēja cerēts. Cieņa, Solvita Vēvere

Ļoti pārdomāta un labi sastādīta kursu programma. Labi pēc plāna un standartiem sastādīta intensīvā programma. Pozitīvs iespaids par uzņēmumu, darbiniekiem un attieksmi pret klientiem. Jauks kolektīvs un brīnišķīga pasniedzēja! Ceru nākotnē vēl izmantot “MIRTE” pakalpojumus! Novēlu saglabāt esošo darba kvalitāti un turpmāko izaugsmi un attīstību! Agnese Villa

Izglītības un valodu centrā “MIRTE”, apgūstot izglītības programmu “Vācu valoda ar priekšzināšanām” 100 ak.stundu apjomā, mēneša laikā tika atjaunotas  iepriekš apgūt;as zināšanas un papildinātas jaunās zināšanas. Apmierinata, ka nodarbības bija katru dienu. Kopum;a esmu apmierināta ar iegūto valodas prasmes A2 līmeni. Rasa Ruža